Zapiski

Magia, której szukasz, tkwi w pracy, której unikasz

W listopadzie 2019 roku wygłosiłam przemówienie przed około 100 osobami. Było to moje pierwsze doświadczenie z wystąpieniami publicznymi, i prawie się na to nie zdecydowałam. Teraz cieszę się, że pokonałam swój strach i postanowiłam stanąć przed tym wyzwaniem. Historia, którą podzieliłam się z publicznością, była bardzo osobista. W tamtym czasie dochodziłam do siebie po rozstaniu z osobą, którą można nazwać toksyczną. Byłam zraniona, czułam się samotna i niosłam w sobie wstyd, ponieważ 'przyjaciele’ mówili mi, że powinnam była wiedzieć lepiej. Niemniej jednak, zamiast rozpaczać i ukrywać się, postanowiłam ponownie połączyć się z osobą, jaką byłam przed tą relacją: odważną, pewną siebie, inspirującą.

Ten post jest o wychodzeniu ze swojej strefy komfortu. Ten post jest o słuchaniu swojej wewnętrznej mądrości.

Wchodząc wtedy w tamta relację, wiedziałam, że ta osoba nie jest dla mnie odpowiednia i że w końcu złamie mi serce, ale coś mi podpowiadało, że w tym doświadczeniu kryje się pewna lekcja.

Miałam rację.

Podjęłam tamto wyzwanie wystąpienia publicznego, ponieważ głęboko wewnątrz wiedziałam, że pomoże mi to stać się silniejszą i bardziej odporną psychicznie osobą.

Miałam rację.

Wielu ludzi wybiera bezpieczne, przewidywalne życie.

Unikają miłości, aby nie być zranionymi i rozczarowanymi.

Niektórzy wybierają ukrywanie się, ze strachu przed porażka.

Zabijają swoje marzenia, ponieważ nie są skłonni włożyć w to pracę.

Ale prawda jest taka, że

„Magia, której szukasz, tkwi w pracy, której unikasz.”

I to sprawdza sie we wszystkich aspektach w życiu.

W miłości i związkach musisz wyjść do ludzi, zaryzykować odrzucenie i rozczarowanie, aby w końcu znaleźć właściwą osobę. I wtedy dalej pracować nad sobą, aby uczynić z relacji satysfakcjonujące i szczęśliwe partnerstwo, pełne miłości, radości i wewnętrznego spokoju.

W biznesie musisz być konsekwentna, wychodzić na świat, nawiązywać kontakty, prezentować się w mediach społecznościowych i dzielić się swoją wiedzą. Musisz pracować nad swoim umysłem, aby uciszyć wewnętrznego krytyka i złagodzić tendencje do perfekcjonizmu, który hamuje rozwój.

Nic w życiu nie jest łatwe, ale prawie wszystko jest dość proste.

Nie istnieje magiczny przepis na sukces, ale istnieje jeden, który zawsze działa:

Wybierz siebie.

Słuchaj tego, co mówi twoje serce, i podążaj za wyższą wersją samej siebie. Nie szukaj skrótów i nie daj się zwieść szybkim rozwiązaniom. Pracuj, bądź odważna i stawiaj czoła wyzwaniom. Bo tylko poprzez działanie możesz wyhodować trwałe poczucie pewności siebie i odwagi w swoim życiu.

Uparta i niecierpliwa introwertyczka. Jednego dnia tryska radoscia, drugiego dnia rozczula sie nad soba. Wulkan sprzecznosci. Na swoim blogu probuje znalezc odpowiedzi na pytania "Jak byc soba?", "Czym jest milosc?" i "Jak sie w zyciu ogarnac?"

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *